Koła do pojemników na śmieci

Koła do pojemników na śmieci

 Koła do pojemników na śmieciChociaż nowa ustawa tzw. śmieciowa szybko została okrzyknięta niewypałem, a posłowie już pracują nad jej zmianami, to póki co musimy stosować się do wersji aktualnie obowiązującej. Jej wprowadzenie do życia wprowadziło konieczność wymiany pojemników na odpady komunalne na takie przeznaczone do segregacji. W wyznaczonych terminach pojemniki wystawia się przed dom, by firma zajmująca się wywozem śmieci zabrała też i nasze.

 

Przymus transportowania koszy na śmieci zmusza do zainwestowania w koła do pojemników na śmieci, które, wraz z całym pojemnikiem będą nam długo służyć, a nie rozlecą się po pierwszych tygodniach.

 

Koła do pojemników na odpadyW odpowiedzi na potrzeby wielu klientów, w naszej ofercie znalazły się takie zestawy kołowe, które przede wszystkim cechuje wysoka jakość materiałów oraz wykonania. Oferujemy koła z hamulcem i bez, w których głównym zastosowanym materiałem jest stal ocynkowana, a więc wytrzymały materiał o niezwykłej odporności na korozję. Oponki oferowanych przez nas kół mają pełny bieżnik kauczukowy, przez co poradzą sobie bez uszczerbku nawet na bardzo nierównym terenie. Mocuje się je bardzo prosto, bo na płytkę.

 

Oferowane przez nas koła do pojemników na śmieci są przeznaczone zarówno do mniejszych pojemników o pojemnościach 120-240l, jak również do tych większych o pojemności 1100l. Wybór jednego z oferowanych przez nas zestawów kołowych to zdecydowanie się na wysoką jakość, dużą wytrzymałość i niespotykaną nigdzie indziej trwałość.